Технолог във винопроизводство

Благоевград
Сектор
Cелско стопанство
Производство
Туризъм
Ниво
Специалист
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Елица Миленова
Старши Консултант "Подбор на персонал"

Туризъм
Ниво
Специалист

Нашият клиент е българска винарна, известна с богатаистория, дългогодишни традиции и висококачествено производство. Те в момента търсят новия член на тяхното професионално семейство в ролята на:

Отговорности и задължения:

·       Участва в селекцията иподготовката на винения материал за последваща обработка;

·       Работи в лаборатория, изпраща проби и издавасертификати за произвежданите партиди вино;

·       Отговаряза одобрените рецепти за производство на вино;

·       Взема участие в работата налозята при необходимост;

·       Следи за наличностите на готова продукция от вино в склада;

·       Представяпродукцията на фирмата на изложения, събития и дегустации пред широкааудитория;

·       Подава искания за оферти за закупуване на технологичнипродукти и опаковъчни материали;

·       Поддържа електронен архив на документациясвързана с лозовите масиви, технологичното оборудване и др.

Компанията предлага:

·       Конкурентно възнаграждение;

·       Трудов договор с пълни осигуровки;

·       Възможност за развитие;

·       Подсигурен апартамент в Сандански;

·       Покриване на транспортни разходи, принеобходимост;

·       Сигурност и дългосрочност в трудовитевзаимоотношения;

·       Екип от интересни, вдъхновяващи и подкрепящиколеги.

Изисквания:

·       Поне 1 г. опит/стаж като Технолог;

·       Придобита диплома за висше образование порелевантна за позицията специалност;

·       Владеенето на Английски, Руски или друг език епредимство;

·       Способност за приоритизиране на работнитеангажименти;

·       Добри организационни и ръководни умения;

·       Валидна шофьорска книжка.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени наинтервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла наЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз отНационалната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024