Специалист ПТО Инфраструктурно строителство

Сектор
Инженери
Строителство
Ниво
Специалист
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Екатерина Кокушкина
Executive Search консултант

Сектор
Инженери
Ниво
Специалист
Език
Български

За наш клиент, лидер с дългогодишна практика в сферата на пътното и инфраструктурно строителство, търсим динамичен и отговорен професионалист, който да се присъедини към екипа им на позиция

Основни задължения:

  • Изготвяне на технически и ценови предложения;
  • Изготвяне на количествени сметки, количествено-стойностни сметки и анализни цени;
  • Изготвяне на бюджети и графици;
  • Отчитане на разходите за изпълнение на строителството;
  • Поддържане на актуална информация за разходите на обектите;
  • Изготвяне на актове за извършените СМР;
  • Проверяване на извършените СМР от страна на работници и подизпълнители;
  • Осъществяване на кореспонденция с техническите ръководители, подизпълнители, строителен надзор, доставчици.

Изисквания за позицията:

  • Добра компютърна грамотност – MS Office и Autocad;
  • Комуникативност и умение за работа в екип;
  • Внимание към детайла и аналитична мисъл;
  • 2+ години опит на подобна позиция;
  • Релевантно образование би се считало за предимство.

Компанията предлага:

  • Конкурентно заплащане;
  • Луксозен офис на атрактивна локация с включено място за паркиране;
  • Стандартно работно време от понеделник до петък;
  • Сплотен колектив от доказани професионалисти.
  • При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

СПЕЦИАЛИСТ АНАЛИЗ И ЦЕНООБРАЗУВАНЕ

За наш партньор, доказала се и уважавана компания, лидер в търговията с индустриалните стоки, търсим да назначим мотивирани служители на позиция:

Пловдив
29/4/2024

Фармацевти - Магистър/Бакалавър

Наш партньор е независима аптека, която се гордее със сплотен екип от дългогодишни специалист във фармацевтичния сектор.

София
29/4/2024

Младши специалист - чат и имейл запитвания с френски (Хибрид)

Отлична възможност за хора, търсещи сигурна работа в продуктова компания, с международна признатост и опции за кариерно израстване.

София
26/4/2024