Фармацевти - Магистър/Бакалавър

Сектор
Фармация
Фармацевтичен сектор
Ниво
Специалист
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария Микова
Старши консултант "Подбор на персонал"

Сектор
Фармация
Ниво
Специалист
Език
Български

Наш партньор е независима аптека, която се гордее със сплотен екип от дългогодишни специалист във фармацевтичния сектор. В момента сме в търсене на ентусиазиран и отговорен професионалист, който да се ангажира с високо качество на обслужване и грижа за клиентите на позиция:

Фармацевт

Отговорности и задължения:

  • Обслужване на клиента с висока степен на индивидуално отношение, отговаряйки на техните нужди и запитвания;
  • Работа с документи от НЗОК, касов апарат и пос терминал;
  • Познаване на предлаганите лекарства и продукти;
  • Участие в получаването на стока в аптеката и последващото им позициониране спрямо утвърдените изисквания;
  • Поддържане на чистота и ред на работното място, съобразено със здравните стандарти.

Ето какво предлага компанията:

  • Работа в спокойна работна атмосфера с екип от дългогодишни специалисти в сферата;
  • Финансово и професионално удовлетворение;
  • Гъвкаво работно време;
  • Стимулиращ бонус;
  • Подкрепяща среда, която дава шанс за професионално развитие на млади професионалисти с малък или без опит;
  • Възможност за избор на удобна локация - Център, Младост, Овча купел;
  • Сигурност и коректност в дългосрочен план.

Изисквания:

  • Завършено висше образование по специалност ,,Фармация‘‘ (Бакалавър или Магистър);
  • Ангажираност към постоянно усъвършенстване и обучение в областта на фармацевтиката;
  • Добри комуникационни умения и способност за ефективно сътрудничество в екип;
  • Предпочитан опит в аптека, но смело се обръщаме и към амбициозни начинаещи;
  • Персонално отношение и професионално консултиране към всеки клиент.

Ако виждаш себе си на тази позиция, кандидатствай сега, като ни изпратиш своето CV.

Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

Chat & Email Support Specialist with English

Our partner is a company developing rapidly in the Fintech industry.

София
15/5/2024

Техник-химик

България
Пловдив
15/5/2024

Специалист продажби - Финансови услуги

Наш партньор е иновативна компания, развиваща дейността си в сферата на финансите и инвестициите.

София
14/5/2024