СПЕЦИАЛИСТ АНАЛИЗ И ЦЕНООБРАЗУВАНЕ

Пловдив
Сектор
Маркетинг
Финанси и счетоводство
Ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
2700
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Катрин Спасова
Консултант по подбор

Сектор
Маркетинг
Ниво
Специалист

В HRS  вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и  правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да  свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, доказала се и уважавана компания, лидер в търговията с индустриалните стоки, търсим да назначим мотивирани служители на позиция:

СПЕЦИАЛИСТ АНАЛИЗ И ЦЕННОБРАЗУВАНЕ

Основни задължения:

- Получава, съхранява и отговаря за поддържането на актуалния статус на цените на пълната продуктова гама;

- Изготвя и анализира информация за продажбите, изготвя отчети по периоди, клиенти,артикули и други зададени критерии;

- Актуализира ценовите листи в ERP система;

- Води ежедневна кореспонденция на английски с доставчици на фирмата относно цени и условияза доставките;

- Подготвя информация за ежегодно фирменото планиране съвместно с търговците.

Компанията предлага:

- Конкурентно възнаграждение;

- Ваучери за храна настойност 200 лв;

- 13-та заплата;

- Допълнително здравноосигуряване;

- Спокойна и приветлива работна атмосфера в модерен офис;

- Сигурно и стабилноработно място.

Изисквания:

- Английски език - минимум В2;

- Завършено висшеикономическо образование;

- Много добри аналитични умения;

- Опит на подобна позиция.

Припроявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставениот Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено зацелите на настоящия подбор.
HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция поЗаетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

Подобни позиции

Chat and Email Specialist with French & English

Our partner is a fast-growing operational services company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, Risk.

София
15/5/2024

Специалист клиентски запитвания с френски език (Non-Voice)

София
15/5/2024

Чат и имейл специалист с гръцки език (iGaming)

София
15/5/2024