Медицинска Сестра/Медицински Лаборант

Стара Загора
Пазарджик
Сектор
Здравеопазване
Ниво
Специалист
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Елица Миленова
Старши Консултант "Подбор на персонал"

Ниво
Специалист
Език
Български

Наш партньор е медицинска лаборатория - част от една от най-големите лабораторни вериги в Европа с над 30 години опит в областта. Лабораторията разполага с високотехнологично оборудване и предлага широка гама от изследвания.

За тях търсим:

Медицинска сестра / Медицински лаборант

Основни задължения и отговорности:

  • Пробовземане на венозна/периферна кръв и друг биологичен материал;
  • Регистриране на изследванията в информационна система;
  • Първична обработка и подготовка на пробите;
  • Комуникация с пациенти.

Компанията предлага:

  • Конкурентно стартово възнаграждение;
  • Сигурност и стабилност в дългосрочен план;
  • Работа в модерен център с висок клас оборудване и неоспоримо качество на изследванията;
  • Грижа и отношение към благополучието на служителите;
  • Дружелюбни и отзивчиви колеги.

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено образование специалност ”Медицинска сестра” или ”Медицински лаборант”;
  • 4-5 годишен опит като Медицинска сестра или Медицински лаборант;
  • Компютърна грамотност;
  • Умения за работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024