Медицинска сестра / Клиничен лаборант - Детска Педиатрия

Сектор
Здравеопазване
Ниво
Специалист
Постоянна работа
Заплата
Вашият консултант
Димитър Комитски
Младши консултант по подбор

Ниво
Специалист

За наш партньор, специализирана детска поликлиника за педиатрична помощ, която прилага най-съвременните стандарти за диагноза и лечение на деца, търсим:

Медицинска сестра / Клиничен лаборант – Детска Педиатрия

Основни задължения и отговорности:

  • Пробовземане на венозна/периферна кръв и друг биологичен материал;
  • Регистриране на изследванията в информационна система;
  • Първична обработка и подготовка на пробите;
  • Комуникация с пациенти.

Компанията предлага:

  • Конкурентно стартово възнаграждение;
  • Сигурност и стабилност в дългосрочен план;
  • Работа в модерна клиника с висок клас оборудване;
  • Система за допълнително материално стимулиране;
  • Дружелюбни и отзивчиви колеги.

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено образование специалност „Медицинска сестра“ или „Клиничен лаборант“;
  • Две години опит като „Медицинска сестра“ или „Клиничен лаборант“ - може и току-що завършили студенти;
  • Възможност за работа на смени;
  • Компютърна грамотност;
  • Умения за работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024

Спедитори - сухопътен транспорт за Пловдив и София

Наш партньор е развиваща се компания, оперираща в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага различни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.

Пловдив
18/4/2024

Координатор клиентски запитвания САМО с Немски език - гр. Варна

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, развил множество успешни проекти, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция:Координатор клиентски запитвания с Немски език - гр. Варна

Варна
18/4/2024