Административен асистент - Обслужване на клиенти

Сектор
Административни и офис дейности
Административен сектор
Ниво
Начално ниво
Английски
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария Микова
Старши консултант "Подбор на персонал"

Английски
Български

Нашият партньор е утвърдена международна компания, водена от грижата и ангажираността към развитието на своите служители, защото успехът на компанията зависи от успеха на нейните хора! Компанията се развива непрекъснато, като се стреми да прилага иновативни решения, съобразени с изискванията на клиентите си. За тях търсим:

Административен асистент – Обслужване на клиенти

Основни задължения:

  • Координация на оперативните и административни дейности;
  • Изготвяне на необходимите справки и отчети;
  • Извършване на проверки и допълване на липсваща информация при необходимост;
  • Съдействие при клиентски запитвания по телефон;
  • Пряка работа с куриерски компании във връзка с изпращането на документи.

Нашето предложение:

  • Удовлетворяващо стартово възнаграждение;
  • Удобна локация (до метростанция);
  • Ваучери за храна – 250лв.;
  • Покриване на транспортни разходи в размер на 50лв.;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Стандартно работно време.

Изисквания:

  • Поне 6 месеца опит в администрирането на документация и изготвянето на отчети;
  • Опит в обслужването на клиенти;
  • Работно ниво на английски език (B1);
  • Добро познаване на MS Office;
  • Добра организация и правилно управление на времето;
  • Аналитични умения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024

Сервитьор/ка за А Ла Карт ресторант

София
25/7/2024