Административен асистент - Митнически отдел

Сектор
Административен сектор
Административни и офис дейности
Логистика и спедиция
Ниво
Начално ниво
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария Микова
Старши консултант "Подбор на персонал"

Език
Български

Нашият клиент е световен лидер в логистичната индустрия. Компанията предлага несравними по качество решения за различни видове транспорт - морски, въздушен, железопътен и сухопътен. За един от водещите им отдели в момента търсим отговорен, пунктуален и технически грамотен кандидат, който да заеме позицията:

Отговорности и задължения:

  • Обработка на необходимата документация и проследяване за правилното и коректното нанасяне на данните;
  • Въвеждане на информацията във вътрешен софтуер;
  • Проследяване на изрядността на документацията и спазването на нормативни срокове;
  • Поддържане на писмена комуникация с клиентите на компанията;
  • Своевременна идентификация и коригиране при допуснати технически грешки.

Компанията предлага:

  • Много добро възнаграждение;
  • Платено обучение;
  • Работа на смени по предварително изготвен график (предимно редовна смяна 09:00-17:30ч.);
  • Спокойна работна атмосфера;
  • Офис в близост до метростанция;
  • Допълнително здравно осигуряване - Платинум пакет;
  • Ваучери за храна - 250лв.;
  • Работа в голяма компания, лидер в своята дейност и млад екип от професионалисти;
  • Възможност за професионално и личностно развитие.

Изисквания:

  • Завършено минимум средно образование;
  • Опит на административна позиция би бил предимство, но не е задължителен;
  • Компютърна грамотност (MS Office);
  • Отлични организационни умения;
  • Аналитично мислене с фокус към детайла.

Ако виждаш себе си в тази позиция, кандидатствай сега, като ни изпратиш своето CV.

Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Специалист Обработка на Документи с Немски език (B2 - C1)

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем работа търсим:Специалист Обработка на Документи с Немски език (B2 - C1)

София
2/5/2024

Оператор Въвеждане на Данни с Английски език

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем на работа търсим:‍Оператор Въвеждане на Данни с Английски език

София
2/5/2024

Технически сътрудник с Чешки / Словашки език

За наш клиент лидер в областта на логистичните решения, търсим да назначим мотивирани специалисти за позицията:‍Технически сътрудник с Чешки / Словашки език‍

София
2/5/2024