Оператор Въвеждане на Данни с Английски език

София
No items found.
Сектор
Аутсорсинг & Контакт центрове
Административни и офис дейности
Ниво
Начално ниво
Език
Английски
Вид заетост
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Кристина Христова
Onboarding & Optimization Team Lead BPO
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Ниво
Език
Английски

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем на работа търсим:

Основни отговорности:

· Обработва документи и актуализира в информационната система;

· Комуникира с партньори при нужда от корекция на въведените данни;

· Поддържа архив и съхранява файловете по указания от работодателя начин.

Компанията предлага:

· Отлично възнаграждение;

· Социален пакет, включващ: допълнително медицинско обслужване, карта за спорт и др.;

· Обучения и тиймбилдинг събития;

· Възможности за развитие;

· Работно време (на смени)

· Удобна офис локация в гр. София

Изисквания за заемане на позицията:

· Добро ниво на Английски език (ниво: B2-С1);

· Умения за работа в екип;

· Отлични комуникативни умения;

· Добра компютърна грамотност.

Кандидатствайте сега!

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Подобни позиции

HR Coordinator with German (Fully remote)

Our partner is one of the leading outsourcing companies in Bulgaria. They are looking for motivated specialists to join their team.

България
17/5/2024

Chat and Email Specialist with French & English

Our partner is a fast-growing operational services company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, Risk.

София
15/5/2024

Специалист клиентски запитвания с френски език (Non-Voice)

София
15/5/2024