Специалист Обработка на Документи с Немски език (B2 - C1)

София
No items found.
Сектор
Административни и офис дейности
Аутсорсинг
Ниво
Начално ниво
Език
Немски
Английски
Вид заетост
Постоянна работа
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Кристина Христова
Onboarding & Optimization Team Lead BPO
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Аутсорсинг
Ниво
Език
Немски
Английски

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем работа търсим:

Основни отговорности:

  • Анализ и обработка на различни документи;
  • Обработка на данни със специализиран софтуер на компанията;
  • Попълване на дневни;седмични и месечни отчети Excel;
  • Поддържане на електронен документален архив.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Социален пакет;
  • Позитивна обстановка в офиса;
  • Възможност за кариерно развитие.
  • Работно време от Понеделник до Неделя;
  • Удобна офис локация.

Основни изисквания:

  • Ниво на владеене на Немски език (B2 - C1);
  • Ниво на Английски език (B2);
  • Предишен опит не е задължителен;
  • Аналитичен начин на мислене;
  • Добри познания за Microsoft Office пакет.

Кандидатствай сега и стани част от мултинационален екип!

Подобни позиции

HR Coordinator with German (Fully remote)

Our partner is one of the leading outsourcing companies in Bulgaria. They are looking for motivated specialists to join their team.

България
16/5/2024

Chat and Email Specialist with French & English

Our partner is a fast-growing operational services company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, Risk.

София
15/5/2024

Специалист клиентски запитвания с френски език (Non-Voice)

София
15/5/2024