Заместник Главен Счетоводител

Сектор
Административни и офис дейности
Финанси и счетоводство
Ниво
Старши специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Хибридно
Вашият консултант
Екатерина Кокушкина
Executive Search консултант

За наш клиент – търговска компания, лидер в своя сектор, търсим опитен професионалист с аналитично мислене и про-активен подход към разрешаване на специфични казуси, който да заеме позицията

Заместник главен счетоводител

Отговорности:

  • Съдейства на Главния счетоводител за управлението на счетоводния отдел и неговите дейности чрез разпределение на задачите и осъществяване на контрол по изпълнението им;
  • Следи ежедневно за точността на данните и идентифицира и коригира евентуални грешки;
  • Подпомага изготвянето и подаването на данъчни декларации, документация и справки към НСИ;
  • Подпомага Главния счетоводител в процеса по месечно приключване в ERP програмата;
  • Изготвя и представя на ръководството заповеди за провеждане на годишните инвентаризации, организира работата по тяхното провеждане, съставя констативни актове за начет и предлага да се търси съответната отговорност на материално отговорните лица;
  • Отговаря за точното и редовно изготвяне на отчети, справки, баланси и други;
  • Комуникира и колаборира с всички структури на Компанията, включително със служителите от филиали в страната тяхната взаимовръзка с централния офис.

Компанията предлага:

  • Отлично прогресиращо трудово възнаграждение;
  • Фиксирани годишни бонуси, няколко пъти в годината;
  • Хибриден модел на работа;
  • Обновен модерен офис с фитнес зала и релакс зона;
  • Възможност за кариерно израстване.

Изисквания:

  • Счетоводен опит 5+ години и познания на счетоводните стандарти, IFRS;
  • Завършено висше образование по Счетоводство, Финанси или релевантна специалност;
  • Отлично познаване на нормативна уредба в областта на счетоводството, данъчното и осигурително законодателство;
  • Умения за работа с Excel, ERP системи, опит със SAP би се считало за предимство;
  • Владеене на Английски език на работно ниво;
  • Внимание към детайла и пунктуалност;
  • Умение за работа в екип и отлични комуникационни умения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

Счетоводител

Наш партньор e инвестиционна компания, финансова не банкова организация, която води началото си от Нидерландия и в момента развива активно първият си офис в гр. София.

София
25/7/2024

ТРЗ Специалист

Наш партньор е компания, която се развива непрекъснато, благодарение на професионализма на експертите в екипа и натрупания опит, като финансовите решения, които предлага следват последните тенденции в мобилните и картови разплащания.

София
26/6/2024

Експерт Човешки Ресурси - Администриране на персонал

Наш партньор е компания, която се развива непрекъснато, благодарение на професионализма на експертите в екипа и натрупания опит, като финансовите решения, които предлага следват последните тенденциии в мобилните и картови разплащания.

София
26/6/2024