Търговски мениджър Млечни продукти

Сектор
Продажби
Ниво
Специалист
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Хибридно
Вашият консултант
Екатерина Кокушкина
Executive Search консултант

Сектор
Продажби
Ниво
Специалист

Един от нашите партньори е водеща международна компания - дистрибутор на ингредиенти и адитиви от водещи световни производители. Компанията има стабилни позиции на пазара и над 40-годишна история. За техния екип търсим мотивиран и инициативен професионалист с много добри познания в сферата на преработването на млечни продукти:

Основни отговорности:

  • Планира, ръководи и осъществява търговските дейности на Компанията за портфолио от ингредиенти и химически съставки, които се използватв преработването на мляко и млечни продукти;
  • Разбира нуждите на клиентите от продуктите, продавани откомпанията и при необходимост ги консултира при избора на подходящи ингредиенти за производствения им процес;
  • Координира поръчките с клиентите в съответствие с технитенужди и наличността на продуктовия асортимент;
  • Развива и представя портфолиото от продукти на Компанията пред нови и настоящи клиенти на национално ниво;
  • Контролира и подпомага осъществяването на директни продажби на адитиви и ингредиенти;
  • Отговаря и контролира изготвянето на оферти към клиентите;
  • Про-активно открива и предлага нови партньорски отношения с доставчици;
  • Създава и поддържа близки професионални отношения склиентите.

Компанията предлага:

  • Атрактивно основно месечно възнаграждение;
  • Месечни бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
  • Служебен автомобил, гориво и пълно покриване на командировъчните разходи;
  • Хибриден модел на работа;
  • Работа в утвърдена международна Компания;
  • Възможност да бъдете част от сплотен колектив.

Основни изисквания:

  • Образование в сферата на Технология на млякото или релевантна;
  • Опит като технолог или търговски представител на ингредиенти;
  • Отлични комуникационни и презентационни умения;
  • Много добро владеене на Английски език – писмено и говоримо;
  • Добра компютърна грамотност;
  • Шофьорска книжка и възможност за пътувания в страната.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Спедитори - сухопътен транспорт за Пловдив и София

Наш партньор е развиваща се компания, оперираща в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага различни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.

Пловдив
18/4/2024

Координатор клиентски запитвания САМО с Немски език - гр. Варна

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, развил множество успешни проекти, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция:Координатор клиентски запитвания с Немски език - гр. Варна

Варна
18/4/2024

Специалист обработка на запитвания с Немски / Френски (B2-С1) - НОВ ПРОЕКТ

Клиентътни е водеща международна компания в сферата на бизнес процесите и аутсорсингуслугите. С цел разширяване на дейността им търсим: Специалистобработка на запитвания с Немски / Френски (B2-С1) - НОВ ПРОЕКТ

София
18/4/2024