Търговец-технолог (Хранителна промишленост)

Пазарджик
Пловдив
Стара Загора
Сектор
Бизнес, Консултантски услуги
Изследователска и развойна дейност
Продажби
Производствен сектор
Производство
Ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Хибридно
Вашият консултант
Екатерина Кокушкина
Executive Search консултант

Продажби
Ниво
Специалист

Един от нашите партньори е водеща международна компания - дистрибутор на ингредиенти. Компанията има стабилни позиции на пазара и над 40-годишна история. За техния екип търсим мотивиран и инициативен професионалист с много добри познания в хранително-вкусовата промишленост на позиция:

Търговец-технолог
(Хранителна промишленост)

Основни Отговорности:

  • Планира, ръководи и осъществява търговските дейности на Компанията за портфолио от ингредиенти и химически съставки за Пловдив и региона;
  • Разбира нуждите на клиентите от продуктите, продавани от компанията и при необходимост ги консултира при избора на подходящи ингредиенти за производствения им процес;
  • Координира поръчките с клиентите в съответствие с техните нужди и наличността на продуктовия асортимент;
  • Развива и представя портфолиото от продукти на Компанията пред нови и настоящи клиенти на национално ниво;
  • Контролира и подпомага осъществяването на директни продажби на адитиви и ингредиенти;
  • Отговаря и контролира изготвянето на оферти към клиентите;
  • Про-активно открива и предлага нови партньорски отношения с доставчици;
  • Създава и поддържа близки професионални отношения с клиентите.

Компанията предлага:

  • Атрактивно основно месечно възнаграждение;
  • Месечни бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
  • Служебен автомобил, гориво и пълно покриване на командировъчните разходи;
  • Хибриден модел на работа;
  • Работа в утвърдена международна Компания;
  • Възможност да бъдете част от сплотен колектив;

Основни изисквания:

  • Образование в сферата на Хранителни технологии или релевантна
  • Опит като технолог или търговски представител на ингредиенти;
  • Отлични комуникационни и презентационни умения;
  • Много добро владеене на Английски език – писмено и говоримо;
  • Добра компютърна грамотност;
  • Шофьорска книжка и възможност за пътувания в страната;

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024