Технически сътрудник ‍‍- логистична компания

Сектор
Административен сектор
Административни и офис дейности
Логистика и спедиция
Ниво
Специалист
Старши специалист
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Лина Стоянова
Консултант предварителен подбор

Ниво
Специалист
Език
Български

Нашият партньор е утвърдена компания, която е лидер в транспортно-логистичния сектор. Вече 30 години те съдействат вашите пратки да пристигат навреме и осигуряват дългосрочност и сигурност на своите служители.

За техния екип сме в търсене на приветлива личност с опит в архивирането на документи и добри организационни умения за позиция:

Технически сътрудник

Какви ще са основните задължения:

  • Водене на активна входяща и изходяща кореспонденция с клиенти и партньори на компанията;
  • Обработване, архивиране и съхраняване на документи както на хартиен носител, така и в информационна система;
  • Администриране на договори, спазвайки ЗЗЛД;
  • Организиране на офис пространството;
  • Поръчване на офис консумативи.

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Трудов договор и пълни осигуровки;
  • Осигурен транспорт от и до офиса на компанията;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна;
  • Карта за отстъпки (гориво, книжарници, оптики);
  • Допълнителен абонамент за Уча.се;
  • Дългосрочност и сигурност в международна компания.

Какво е нужно да притежаваш:

  • Поне 5+ години административен опит;
  • Опит в сферата на транспорта и логистиката ще се счита за предимство;
  • Добро владеене на английски език;
  • Опит и/или желание за работа, включваща архивиране на документи;
  • Внимание към детайла, умения за организиране на работния процес и добри комуникативни умения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024