Специалист ЗБУТ

Сектор
Продажби
Строителство
Ниво
Старши специалист
Пълно работно време
Заплата
2800-3200
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария-Луиза Ханджийска
Старши консултант подбор на персонал

Сектор
Продажби

Наш партньор е компания - световен лидер с присъствие в страни по целия свят, управлявана от мисията да развива градовете и хората в тях. Компанията се развива непрекъснато, като се стреми да прилага иновативни решения, съобразени с изискванията на клиентите си.

Във връзка с разширяване на екипа им в момента търсим опитен професионалист за позиция:

Какви биха били ежедневните работни задачи за вас:

  • Подпомагане прилагането, поддържането и подобряването на системата за управление на безопасността, съгласно изискванията на компанията;
  • Наблюдение и разработване на процеси, инструменти и практики за управление рисковете за безопасността;
  • Контролиране спазването на вътрешните правила, касаещи здраве и безопасност на труда и извършване на одити;
  • Подпомагане обучението и развитието на компетентностите на другите в звеното в областта на безопасността;
  • Събиране, поддържане и подобряване на документация за безопасността.

Какво Ви предлагаме:

  • Възможност за работа в успешна компания с утвърдени позиции на пазара;
  • Финансово и професионално удовлетворение;
  • Допълнително здравно осигуряване, Ваучери за храна и други социални придобивки;
  • Стандартно работно време – Понеделник-Петък;
  • Грижа и отношение към благополучието на служителите.
  • Екип от специалисти с призната експертиза;
  • Работа в компания, класирана като една от най-иновативните в света.

Профил на успешния кандидат:

  • Познания в сферата на ЗБУТ, както и приложимите нормативни документи;
  • Предходен опит на сходна позиция– поне 1 година;
  • Владеене на английски език – ниво В2;
  • Шофьорска книжка – кат. В;
  • Умения в работата с MS Office пакет и висока компютърна грамотност;
  • Организационни умения и дисциплина в професионална среда.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Спедитори - сухопътен транспорт за Пловдив и София

Наш партньор е развиваща се компания, оперираща в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага различни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.

Пловдив
18/4/2024

Технолог-винар с опит

Нашият клиент е бутикова българска изба, известна с богатата си история, дългогодишни традиции и висококачествено производство. В момента търсят новия член на тяхното професионално семейство в ролята на технолог-винар

България
18/4/2024

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ /за нови пазари в Европа/

Пловдив
16/4/2024