Специалист системи за сигурност и видеонаблюдение

Сектор
Инженери
ИТ и техническа поддръжка
Ниво
Старши специалист
Пълно работно време
Заплата
4000 - 5000 бруто
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Екатерина Кокушкина
Executive Search консултант

Сектор
Инженери

За наш клиент, голяма международна компания, търсим опитен професионалист, който да се присъедини към екипа им на позиция

Основни задължения:

  • Включва се и проследява процеса по окабеляване и монтиране на камери и системи за сигурност в бизнес сградата на Компанията;
  • Отстранява възникнали технически неизправности по системите за сигурност и камерите за видеонаблюдение;
  • Настройва и поддържа картите за достъп на служителите;
  • Следи за изправността на системите и своевременно взима мерки за отстраняване на възникнали повреди и неизправности;
  • Отговаря за надлежното извършване на профилактика на системите, съгласно указанията от производителя на машините;
  • Ежедневно проверява входовете на бизнес сградата – изправност на врати, турникети, камери;
  • Предоставя информация относно предстоящи планови ремонти на машините и съпътстващите разходи, за да бъдат своевременно заложени в бюджета;

Компанията предлага:

  • Отлично заплащане и годишен бонус;
  • Социален пакет, включващ допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна и др.;
  • Въвеждащо обучение от производителя за правилната експлоатация и поддръжка на системите;
  • Възможност за професионално и квалификационно израстване в екипа на голяма международна компания;
  • Коректно отношение и спазване на всички трудово-правни норми, съгласно законодателството;
  • Работа в луксозна офис сграда на комуникативна локация;

Изисквания за заеманата позиция:

  • Техническо или инженерно образование;
  • 5+ години на сходна позиция, опит в поддръжката и ремонта на системи за достъп и охранителни камери е задължителен;
  • Много добро ниво на владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Висока работна етика и отговорно отношение към работния процес;
  • Готовност за работа на ненормирано работно време и бърза и адекватна реакция при възникнала повреда.;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Спедитори - сухопътен транспорт за Пловдив и София

Наш партньор е развиваща се компания, оперираща в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага различни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.

Пловдив
18/4/2024

Технолог-винар с опит

Нашият клиент е бутикова българска изба, известна с богатата си история, дългогодишни традиции и висококачествено производство. В момента търсят новия член на тяхното професионално семейство в ролята на технолог-винар

България
18/4/2024

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ /за нови пазари в Европа/

Пловдив
16/4/2024