Специалист развитие на партньорска мрежа

Сектор
E-commerce
Продажби
Телекомуникации
Банки, Кредитиране
Ниво
Специалист
Старши специалист
Английски
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Хибридно
Вашият консултант
Цветелина Стефанова
Ръководител на екип "Постоянна заетост"

Сектор
E-commerce
Продажби
Ниво
Специалист
Английски
Български

Наш партньор е бързоразвиваща се компания в сферата на финансовите технологии, предлагаща разнообразни решения за специфичните нужди както за корпоративни, така и за частни клиенти. Известни са с разнообразието от иновативни финансови услуги в Европа и света.

Във връзка разработването на нови продукти в портфолиото си, компанията в момента търси търговец, който да привлича, да се грижи и да задържа корпоративни клиенти в две направления от техния бизнес на позиция:

Основни задължения и отговорности:

  • Привличане на партньори и изграждане на дългосрочни отношения;
  • Поддържане на портфолио от настоящи клиенти на компанията с цел презентиране и предлагане на продуктите на компанията;
  • Развиване на комуникационни стратегии и различни стимули за насърчаване използването на предлаганите услуги;
  • Поддържане на близка връзка за отлични професионални отношения с цел постигането на съвместни резултати с партньорите;
  • Анализиране и мониторинг на работата с партньорите;
  • Отговорност и съдействие по възникнали казуси по време на изпълнение на договорите отношения;
  • Изготвяне на месечни отчети и справки.

Компанията предлага:

  • Финансова удовлетвореност;
  • Допълнителна месечна бонусна схема, обвързана с постигнатите резултати;
  • ДЗО;
  • Спортна карта и спортна зала в офиса;
  • Ваучери за храна;
  • Удобна, централна локация;
  • Възможност за работа от вкъщи;
  • Приятна, професионална и мотивираща работна среда.

Профил на успешния кандидат:

  • Завършено релевантно висше образование;
  • Опит в В2В продажбите поне 2 години;
  • Опит или интерес в сферата на Финтек, банковия сектор и услуги ще се счита за основно предимство;
  • Познаване и интерес на електронната търговия също ще се счита за предимство;
  • Добро ниво на владеене на Английски език - В2;
  • Много добри комуникативни и презентационни умения;
  • Проактивност и амбиция за постигане на високи резултати и дългосрочни отношения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024