Специалист Разширяване на търговската мрежа

Сектор
Недвижими имоти
Продажби
Мениджмънт и Бизнес развитие
Строителство
Ниво
Специалист
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Екатерина Кокушкина
Executive Search консултант

Продажби
Ниво
Специалист
Език
Български

За наш клиент, търговска верига с амбициозни планове за развитие на магазинната мрежа, търсим предприемчив и енергичен професионалист, който да се присъедини към екипа им на ключова роля

Отговорности:

  • Провеждане на пазарни изследвания и анализи за идентифициране на потенциални локации за нови магазини;
  • Извършване на огледи на недвижими имоти в София с близките градове;
  • Управление на целия процес на преговори и сключване на договори за наем със заинтересованите страни;
  • Подготовка на документацията и комуникация с местните административни органи за издаване на разрешителни;
  • Изготвяне на презентации и защитаване на избора на предложените локации.

  • Възможност да се присъедините към амбициозен развиващ се екип;
  • Динамична работа, обвързана с краткосрочни пътувания и активна комуникация;
  • Конкурентно заплащане;
  • Социален пакет – карта за спорт, ваучери за храна;
  • Служебен автомобил.

Изисквания:

  • Опит в сферата на имотния пазар, предпочитано в областта на търговската недвижимост;
  • Отлични комуникационни и преговорни умения;
  • Аналитично мислене и умение за вземане на решения;
  • Шофьорска книжка;
  • Работа с MS Office пакет.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024