Специалист производствено планиране

Пловдив
Пловдив
Сектор
Изследователска и развойна дейност
Инженери
Административни и офис дейности
Логистика и спедиция
Вериги доставки
Производство & Логистика
Ниво
Специалист
Старши специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Аделина Янева
Старши консултант по подбор

Инженери
Ниво
Специалист

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим високоорганизиран и внимателен към детайлите

който да се присъедини към екипа на международна компания.На тази позиция, Ви ще бъдете, ключова роля в осигуряването на ефективни и безпроблемни производствени операции. Ако имате страст към планирането, координацията и подобряването на процесите, искаме да чуем от вас!

Отговорности:

  • Разработване и управление на серийния график за производство, като се вземат предвид производствените възможности, наличните поръчки и наличност на стоки.
  • Координация и планиране на несерийни производствени дейности, включително серии с нулев обем и първи образци;
  • Сътрудничество с директните отдели за финализиране на седмичната програма за производство до четвъртък на предходната седмица;
  • Постоянно наблюдение на продукционната програма и бързо реагиране на всякакви отклонения;
  • Анализиране и докладване на причините за отклоненията;
  • Ежедневна проверка на инвентара, готовите продукти и работните в процес (WIP) и предприемане на корекции, ако е необходимо;
  • Осигуряване на наличие на необходимите материали и помощни средства за безпроблемното провеждане на производството;
  • Участие в преговорите по условията и условията за доставка на материали;
  • Въвеждане и актуализиране на съответните данни в ERP системата, свързани с разпределението на материалите.

Предложението:

  • Изключителна възможност да развивате своите умения в динамична и иновативна среда;
  • Конкурентно заплащане и стимулиращ пакет от социални придобивки;
  • Шанс за професионално израстване и напредък;
  • Участие в ключова роля, където вашите умения и идеи ще допринесат за успешното функциониране на производствен процес.

Изисквания:

  • Бакалавърска степен в Бизнес Администрация, Инженерство или подобно.
  • Доказан опит на подобна роля в производствена среда.
  • Дълбоко разбиране на принципите и техниките за планиране на производството.
  • Владеене на ERP системи и приложения на MS Office.

Не изпускайте възможността да бъдете част от успешна международна компания! Изпратете вашето CV.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024