Специалист обработка на поръчки само с Немски език (Работа от вкъщи)

София
Пловдив
Сектор
Продажби и маркетинг
Аутсорсинг
Контакт центрове
Ниво
Начално ниво
Език
Немски
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Анна Христова
Key Account Management Excellence

Аутсорсинг
Език
Немски

Нашият партньор е компания, лидер в аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Приема и потвърждава поръчки за покупка;
  • Проследява наличности, размери, връщания на продукти и пратки;
  • Комуникира с клиенти по имейл и телефон;
  • Поддържа базата данни на компанията.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Въвеждащо обучение;
  • Работа от вкъщи;
  • Работно време: Понеделник- Петък по график;
  • Възможност да станете част от новосформиращ се екип.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Високо ниво на владеене на Немски език (B2-C1);
  • Сходен опит в работа с клиенти ще се счита за предимство;
  • Добри компютърни умения.

Младши специалист - чат и имейл запитвания с френски (Хибрид)

Отлична възможност за хора, търсещи сигурна работа в продуктова компания, с международна признатост и опции за кариерно израстване.

София
26/4/2024

Чат и имейл специалист с английски език

Продуктова компания с сферата на финансовите услуги търси ново попълнение за своя амбициозен, млад и перспективен екип.

София
26/4/2024

Административен асистент - Митнически отдел

Нашият клиент е световен лидер в логистичната индустрия. Компанията предлага несравними по качество решения за различни видове транспорт - морски, въздушен, железопътен и сухопътен. ‍

София
22/4/2024