Специалист компютърни въпроси с немски (от вкъщи)

София
No items found.
Сектор
ИТ & Техническа поддръжка
Информационни технологии
Аутсорсинг
Аутсорсинг & Контакт центрове
Аутсорсинг и кол център
Бизнес, Консултантски услуги
Ниво
Начално ниво
Специалист
Език
Немски
Вид заетост
Постоянна работа
Пълно работно време
Заплата
2900 - 3200 лв. бруто
Работа от вкъщи
Хибридно
Вашият консултант
Боряна Касабова
Key Account Management Excellence
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Аутсорсинг
Ниво
Специалист
Език
Немски

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсингуслугите, развил множество успешни проекти, търсим мотивирани кандидати, коитода се присъединят към екип от професионалисти на позиция:

Специалист компютърни проблеми с немски (от вкъщи)

Основни отговорности:

  • Техническа  поддръжка на служители на компанията чрез имейл, чат и телефон;
  • Предоставяне на общи технически насоки и помощ при решаване на проблеми на корпоративни  потребители от международни компании;
  • Диагностика и разрешаване на технически проблеми, свързани с лаптопи, настолни компютри, таблети, телефони, рутери, офис пакети на Microsoft и други  приложения;
  • Отстраняване на проблеми с имейл, VPN и други проблеми.

Клиентът предлага:

  • Отлична система за заплащане и бонуси;
  • Мултикултурна атмосфера;
  • Напълно дистанционна опция;
  • Гъвкаво или стандартно работно време;
  • Социален пакет;
  • Безплатни  курсове в областта;
  • Възможност за професионално развитие в компанията ;

Това би била правилната роля за вас, ако:

  • Владеете  отлично устно и писмено немски език (ниво C1/C2);
  • Имате добро ниво на английски език (B1/B2 Level);
  • Притежавате много добри умения с MS Office, VPN и Outlook са задължителни;
  • Предишен  опит в техническата поддръжка ще се счита за предимство, но не е  задължителен.

Кандидатствайте и ще получите пълна информация за вашите възможности с HRS България!

Всички кандидатури ще бъдат третирани строго поверително.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Подобни позиции

Sales Engineer - Electronics & Industrial Solutions

Our partner is a Global trading company that helps manufacturers across Europe get the equipment and machinery they need. They specialize in solutions for surface mount technology production lines used in electronics, automotive, and other industries

София
23/5/2024

Recruitment Specialist

We are partnered with a company that has been thriving in the technology sector for more than 20 years. Their extensive experience is dedicated to providing long-term business solutions, and their career achievements continue to grow!

София
23/5/2024

Digital Game Designer

Explore one of the top Game Designer roles available. Don't miss out this exceptional opportunity!

София
22/5/2024