Специалист администриране и връзка с клиенти

София
No items found.
Сектор
Административен сектор
Административни и офис дейности
Строителство
Инженери
Ниво
Специалист
Език
Вид заетост
Постоянна работа
Пълно работно време
Заплата
2800 - 3100 лв. (Бруто)
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Цветелина Първанова
Recruitment Subject Matter Expert
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Инженери
Ниво
Специалист
Език

Наш партньор е международна компания и световен лидер в строителната индустрия, предлагаща на своите клиенти широка гама от продукти за интериорен и екстериорен дизайн. За техния административен отдел търсим отговорен и прецизен в работата си професионалист, който да ръководи процеса по офериране и ценообразуване, заемайки позиция:

Основни задължения и отговорности:

  • Съставяне на оферти и отчети за извършена работа;
  • Изготвяне на бюджети, финансови планове и протоколи;
  • Контрол на разходите за материали и предоставени услуги;
  • Проследяване на актове и разплащателни документи;
  • Анализиране на тенденциите на строителния пазар.

Компанията предлага:

  • Неограничен бонус, спрямо постигнатите резултати;
  • Стандартно работно време – Понеделник до Петък (08:00-17:00);
  • Безплатно ползване на ваканционните къщи на компанията в Европа.
  • Възможност за професионално развитие в международна компания;
  • Работа в сплотен екип от доказани професионалисти.

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено висше техническо образование в направление „Строителен инженер“, „Строителство на сгради и съоръжения“ или сходно;
  • Поне 1 година доказан опит на сходна позиция в сферата;
  • Умения за работа с MS Office (Excel, Project) и AutoCAD;
  • Познаване на нормативните документи и начините за ценообразуване в строителството;
  • Свободното владеене на Английски/Немски език ще се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Sales Engineer - Electronics & Industrial Solutions

Our partner is a Global trading company that helps manufacturers across Europe get the equipment and machinery they need. They specialize in solutions for surface mount technology production lines used in electronics, automotive, and other industries

София
23/5/2024

Recruitment Specialist

We are partnered with a company that has been thriving in the technology sector for more than 20 years. Their extensive experience is dedicated to providing long-term business solutions, and their career achievements continue to grow!

София
23/5/2024

Digital Game Designer

Explore one of the top Game Designer roles available. Don't miss out this exceptional opportunity!

София
22/5/2024