Специалист администриране и връзка с клиенти

Сектор
Административен сектор
Административни и офис дейности
Строителство
Инженери
Ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
2800 - 3100 лв. (Бруто)
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Цветелина Първанова
Recruitment Subject Matter Expert

Инженери
Ниво
Специалист

Наш партньор е международна компания и световен лидер в строителната индустрия, предлагаща на своите клиенти широка гама от продукти за интериорен и екстериорен дизайн. За техния административен отдел търсим отговорен и прецизен в работата си професионалист, който да ръководи процеса по офериране и ценообразуване, заемайки позиция:

Основни задължения и отговорности:

  • Съставяне на оферти и отчети за извършена работа;
  • Изготвяне на бюджети, финансови планове и протоколи;
  • Контрол на разходите за материали и предоставени услуги;
  • Проследяване на актове и разплащателни документи;
  • Анализиране на тенденциите на строителния пазар.

Компанията предлага:

  • Неограничен бонус, спрямо постигнатите резултати;
  • Стандартно работно време – Понеделник до Петък (08:00-17:00);
  • Безплатно ползване на ваканционните къщи на компанията в Европа.
  • Възможност за професионално развитие в международна компания;
  • Работа в сплотен екип от доказани професионалисти.

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено висше техническо образование в направление „Строителен инженер“, „Строителство на сгради и съоръжения“ или сходно;
  • Поне 1 година доказан опит на сходна позиция в сферата;
  • Умения за работа с MS Office (Excel, Project) и AutoCAD;
  • Познаване на нормативните документи и начините за ценообразуване в строителството;
  • Свободното владеене на Английски/Немски език ще се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024

Спедитори - сухопътен транспорт за Пловдив и София

Наш партньор е развиваща се компания, оперираща в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага различни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.

Пловдив
18/4/2024

Координатор клиентски запитвания САМО с Немски език - гр. Варна

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, развил множество успешни проекти, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция:Координатор клиентски запитвания с Немски език - гр. Варна

Варна
18/4/2024