Сервизен специалист Земеделска техника

Русе
Сектор
Cелско стопанство
Автомобилен сектор
Инженери
Ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Екатерина Кокушкина
Executive Search консултант

Инженери
Ниво
Специалист

Нашият клиент е официален представител за България на немските лидери в производството на земеделската техника. За техния екип, търсим отговорен професионалист, който да се присъедини към тях за ролята на

Отговорности:

  • Осъществява извършването на гаранционен и извънгаранционен сервиз на земеделска техника;
  • Осъществява проверка за правилната експлоатация на земеделска техника, своевременното обслужване и дава насоки и предписания за недопускане на аварии;
  • Контролира изправността на сервизното оборудване (включително на сервизните автомобили), дава предложения за ремонти и закупуване на ново такова;
  • Участва в извършване на следсезонни инспекции на земеделската техника и издава предписания;
  • Извършва инструктаж на клиентите за правилната експлоатация на техниката;
  • Изготвя съпътстващата документация;
  • Участва в провеждането на изложения, демонстрации и други професионални събития.

Изисквания:

  • Минимум 2 години професионален опит на същата или сходна позиция;
  • Умения за вземане на самостоятелни решения и отлични комуникативни умения;
  • Внимание към детайла, прецизност, точност и акуратност в работата;
  • Проактивност, умения за работа в екип и стремеж към професионално развитие;
  • Добро владеене на английски – писмено и говоримо;
  • Владеене на немски език би се считало за голямо предимство;
  • Валидна шофьорска книжка.

  • Възможност за дългосрочна кариера и професионална реализация в стабилна компания;
  • Участие на ежегодни семинари и обучения в чужбина;
  • Отлична работна атмосфера и условия на труд;
  • Работа в сплотен екип от професионалисти;
  • Конкурентно възнаграждение и бонусна система.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024