Счетоводител с АЖУР

Сектор
Финанси и счетоводство
Ниво
Специалист
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Цветелина Стефанова
Ръководител на екип "Постоянна заетост"

Ниво
Специалист
Език
Български

Наш партньор е компания, оперираща в сферата на строителството с история над 60 годишна история. В момента счетоводният им екип се разширява и сме в търсене на професионалист с поне 3 години опит в сферата, който да заеме позицията :

Основни отговорности и задължения:

  • Изготвяне и осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи;
  • Отразява счетоводни операции в специализиран софтуер - АЖУР;
  • Обработва и осигурява необходимата информация /справки/ за ръководството на компанията;
  • Подаване на необходимите документи към НАП;
  • Участва в попълването и изготвянето на годишни данъчни декларации;
  • Изготвя отчети за салда по сметки и транзакции с доставчици и клиенти.

Компанията предлага:

  • Финансова стабилност;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна в размер на 200лв.;
  • Multisport карта;
  • Стандартно работно време;
  • Приятна работна среда и офис в близост до метростанция;
  • Възможност за дългосрочно професионално развитие.

Изисквания:

  • Поне 3 години професионален опит в сферата на счетоводството;
  • Висше или средно професионално образование в сферата на счетоводството и финансите е задължително;
  • Опит със софтуер АЖУР е задължителен;
  • Опит в строителната индустрия ще се счита за сериозно предимство;
  • Възможност за приоритизиране на задачите и спазване на срокове;
  • Проактивност и способност за бързо усвояване на нови знания и умения;
  • Комуникативност и умения за работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Младши специалист - чат и имейл запитвания с френски (Хибрид)

Отлична възможност за хора, търсещи сигурна работа в продуктова компания, с международна признатост и опции за кариерно израстване.

София
26/4/2024

Чат и имейл специалист с английски език

Продуктова компания с сферата на финансовите услуги търси ново попълнение за своя амбициозен, млад и перспективен екип.

София
26/4/2024

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024