Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Сектор
Аутсорсинг
Аутсорсинг & Контакт центрове
Аутсорсинг и кол център
Здравеопазване
Ниво
Специалист
Начално ниво
Език
Фински
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Дистанционно
Вашият консултант
Магдалена Петрова
Младши консултант по подбор

Сектор
Аутсорсинг
Ниво
Специалист
Език
Фински

За мащабен проект - международна здравна компания, към наш партньор, в сферта на аутсорсинга, търсим:

Консултант - грижа за потребителите с финландски език

Основни задачи:

  • Представляване на компанията пред потребителите по телефон, чат и социални мрежи;
  • Консултиране на потребителите за продуктите на компанията;
  • Обработка на входящи запитвания и ежедневни казуси.

Компанията предлага:

  • Конкурентно заплащане;
  • Платено фирмено обучение;
  • Стандартно работно време (10-7);
  • Изцяло дистанционен модел на работа;
  • Ваучери за храна;
  • Карта Multisport;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Team-building активности;
  • Възможност за кариерно израстване в структурата на американска аутсорсинг компания.

Основни изисквания:

  • Отлично владеене на финландски език (C1);
  • Високо владеене на английски език (B2);
  • Организационни и аналитични умения.

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Подобни позиции

Специалист Обработка на Документи с Немски език (B2 - C1)

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем работа търсим:Специалист Обработка на Документи с Немски език (B2 - C1)

София
2/5/2024

Оператор Въвеждане на Данни с Английски език

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем на работа търсим:‍Оператор Въвеждане на Данни с Английски език

София
2/5/2024

Технически сътрудник с Чешки / Словашки език

За наш клиент лидер в областта на логистичните решения, търсим да назначим мотивирани специалисти за позицията:‍Технически сътрудник с Чешки / Словашки език‍

София
2/5/2024