Презентатор в онлайн студио с Английски език (без опит)

Сектор
Online Gaming
Ниво
Начално ниво
Постоянна работа
Заплата
2 300
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Ренета Богомилова
Младши консултант по подбор на персонал

Основни задължения:

  • Презентиране на игрите пред камера в живо време;
  • Демонстриране на изключителни презентационни умения по време на изпълнението;
  • Извършване на игрови операции в съответствие с процедурите, стандартите и правилата на компанията.

Компанията предлага:

  • Мотивиращо заплащане;
  • Бонус система;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Спортна карта;
  • Транспортна карта;
  • Напитки и свежи плодове в офиса;
  • Офис сграда на комуникативно място, в близост до метро;
  • Напълно платено обучение на английски език;
  • Възможност за професионално развитие в международна компания;
  • Гъвкаво работно време;
  • Работно облекло;
  • Осигурени лещи при необходимост.

Изисквания:

  • Ниво на владеене на Английски език В2 С1;
  • Комуникативни и презентационни умения;
  • Вие сте отговорен и се стремите се към високо качество на изпълнение на задълженията.

Ако смяташ, че тази позиция те заинтригува, моля изпрати ни своята автобиография без колебание!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай сега!

Подобни позиции

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024

Сервитьор/ка за А Ла Карт ресторант

София
25/7/2024