Оператор в Кол Център с Английски, Немски или Италиански език  - без опит

София
No items found.
Сектор
Административни и офис дейности
Аутсорсинг и кол център
Контакт центрове
Ниво
Начално ниво
Специалист
Език
Английски
Немски
Италиански
Вид заетост
Постоянна работа
Пълно работно време
Заплата
2200-3200
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Елица Кузманова
Младши консултант по подбор на персонал
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Ниво
Специалист
Език
Английски
Немски
Италиански

Наш клиент, утвърден лидер в iGaming индустрията, търси амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини към тях на позиция:

Основни отговорности:

  • Отговаряне на запитвания свързани с продуктите на компанията;
  • Представяне на промоционални пакети и допълнителна информация;
  • Работа с база данни.

  • Отлично стартово възнаграждение и стимулираща бонусна система;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Спортна карта;
  • Транспортна карта;
  • Платено обучение;
  • Гъвкаво работно време;
  • Модерен офис на комуникативна дестинация;
  • Работа в сплотен екип, с възможност за развитие.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Диплома за завършено средно образование;
  • Отлично ниво на владеене на Английски, Немски или Италиански език;
  • Възможност за работа на смени;
  • Комуникативност, отговорност и добри презентационни умения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

Sales Engineer - Electronics & Industrial Solutions

Our partner is a Global trading company that helps manufacturers across Europe get the equipment and machinery they need. They specialize in solutions for surface mount technology production lines used in electronics, automotive, and other industries

София
23/5/2024

Recruitment Specialist

We are partnered with a company that has been thriving in the technology sector for more than 20 years. Their extensive experience is dedicated to providing long-term business solutions, and their career achievements continue to grow!

София
23/5/2024

Digital Game Designer

Explore one of the top Game Designer roles available. Don't miss out this exceptional opportunity!

София
22/5/2024