Оператор в Кол Център с Английски, Немски или Италиански език  - без опит

Сектор
Административни и офис дейности
Аутсорсинг и кол център
Контакт центрове
Ниво
Начално ниво
Специалист
Английски
Немски
Италиански
Пълно работно време
Заплата
2200-3200
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Елица Кузманова
Младши консултант по подбор на персонал

Специалист
Английски
Немски
Италиански

Наш клиент, утвърден лидер в iGaming индустрията, търси амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини към тях на позиция:

Основни отговорности:

  • Отговаряне на запитвания свързани с продуктите на компанията;
  • Представяне на промоционални пакети и допълнителна информация;
  • Работа с база данни.

  • Отлично стартово възнаграждение и стимулираща бонусна система;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Спортна карта;
  • Транспортна карта;
  • Платено обучение;
  • Гъвкаво работно време;
  • Модерен офис на комуникативна дестинация;
  • Работа в сплотен екип, с възможност за развитие.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Диплома за завършено средно образование;
  • Отлично ниво на владеене на Английски, Немски или Италиански език;
  • Възможност за работа на смени;
  • Комуникативност, отговорност и добри презентационни умения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Младши специалист - чат и имейл запитвания с френски (Хибрид)

Отлична възможност за хора, търсещи сигурна работа в продуктова компания, с международна признатост и опции за кариерно израстване.

София
26/4/2024

Чат и имейл специалист с английски език

Продуктова компания с сферата на финансовите услуги търси ново попълнение за своя амбициозен, млад и перспективен екип.

София
26/4/2024

Административен асистент - Митнически отдел

Нашият клиент е световен лидер в логистичната индустрия. Компанията предлага несравними по качество решения за различни видове транспорт - морски, въздушен, железопътен и сухопътен. ‍

София
22/4/2024