Оперативен счетоводител

Сектор
Административни и офис дейности
Ниво
Специалист
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
2500 - 3000 нето
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мартин Саров
Координатор проекти

Ниво
Специалист
Език
Български

За наш доверен партньор, търсим да назначим отговорна личност на позиция:

Задължения:

• Осчетоводяване на първични документи;

• Отговаряне за изготвянето и подаването на документация към съответните държавни институции / НОИ, НАП, НСИ и др./;

• Изготвяне на вътрешнофирмените отчети;

• Изготвяне и подаване на необходимите документи за годишно осчетоводяване;

• Висока степен на организация и внимание към детайлите;

• Обработка и осчетоводяване на банкови извлечения и касови документи;

• Изготвяне на справки за нуждите на ръководството.

Предложението:

• Стартово нетно възнаграждение 2500 лв. – 3000 лв. (в зависимост от опита на кандидата и увеличение на договореното първоначално възнаграждение след изтичане на изпитателния срок);

• Бонус 200 лв. ваучери за храна;

• Петдневна работна седмица – от понеделник до петък;

• Модерно оборудвано работно място и комфортен офис на комуникативно място в кв. Дружба;

• Коректни взаимоотношения в утвърдена компания.

Изисквания:

• Висше образование „Счетоводство и контрол“ или друга финансова;

• Опит на подобна позиция;

• Познаване на счетоводното и данъчното законодателство;

• Професионален опит със счетоводен софтуер;

• Много добри компютърни умения за работа с МS office;

• Аналитичност, прецизност, внимание към детайлите;

• Умения за работа в екип, коректност и отговорност.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Младши специалист - чат и имейл запитвания с френски (Хибрид)

Отлична възможност за хора, търсещи сигурна работа в продуктова компания, с международна признатост и опции за кариерно израстване.

София
26/4/2024

Чат и имейл специалист с английски език

Продуктова компания с сферата на финансовите услуги търси ново попълнение за своя амбициозен, млад и перспективен екип.

София
26/4/2024

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024