Оперативен счетоводител

Сектор
Финанси и счетоводство
Производство
Административни и офис дейности
Ниво
Специалист
Начално ниво
Английски
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Таня Грудева
Старши кансултант подбор на персонал

Ниво
Специалист
Английски
Български

За наш партньор, утвърден като една от водещите компании в производството на млечни продукти, търсим да назначим

Основни отговорности:

  • организира и осъществява счетоводната отчетност съгласно счетоводната политика на фирмата и счетоводните стандарти;
  • изпълнява ежедневни оперативни задачи по документооборот - приема, проверява и обработва първични счетоводни документи (фактури, каса, банка и др.);
  • изготвя счетоводни справки и отчети от ЕРП система на дружеството;
  • осчетоводява плащания от клиенти.

  • атрактивно възнаграждение с пълни осигуровки, съответстващо на опита и финансовите очаквания на кандидата;
  • отлични условия на труд в екип от професионалист;
  • редовна смяна: 08:00ч. – 17:00ч.;
  • пълен социален пакет;
  • постоянна заетост с възможност за развитие в утвърдена компания.

Изисквания:

  • предишен опит на подобна позиция;
  • опит с ERP система;
  • умения за работа с MS Office ( предимно Excel);
  • завършено средно специално или висше икономическо образование;
  • отговорност и коректност;
  • желание за дългосрочна заетост.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Пловдив
29/3/2024

Technical Support with Spanish (non-voice / no experience required)

София
28/3/2024

София
27/3/2024