Мениджър Автотранспорт

Русе
Сектор
Логистика и спедиция
Ниво
Мениджър
Английски
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Екатерина Кокушкина
Executive Search консултант

Ниво
Мениджър
Английски
Български

Наш клиент е водеща компания, лидер в своя сектор. За техния екип търсим професионалист, който да се присъедини за ролята

Основни отговорности

  • Организира и контролира вътрешнофирмените транспортни дейности, съгласно целите на компанията;
  • Отговаря за създаването, организацията и подобрението на цялостния процес по управление на автотранспорта;
  • Управлява P&L на компанията, работи в насока оптимизиране на приходите, изготвя инвестиционни бизнес казуси за стратегическо развитие на флотата, стриктно следи за оптимизацията на разходите;
  • Отговаря за поддръжката на флотата, постигане на най-ефективно сервизно обслужване по отношение на време, качество и разход; Стриктен контрол над трудовата безопасност;
  • Управление и администриране на дейностите по транспорт на различни видове товари, включително опасни товари;
  • Администриране и дейности по управление на флота от леки автомобили;
  • Съдейства за привличане и увеличаване на външните клиенти;
  • Координира дейността на дружеството с клиенти, дава предложения за оптимизация и ефективно обслужване;
  • Следи качеството на отчетност и административното обслужване на бизнеса, като при необходимост въвежда промени с цел оптимизация на процеса и постигане на оптимална прозрачност и отчетност;
  • Участва в преговори с доставчици на автомобили или услуги;
  • Отговаря за качественото и навременно изпълнение на поставените задачи, в съответствие с функционалното предназначение на длъжността;

Изисквания за заеманата длъжност

  • Висше образование в сферата на Икономика, Логистика или релевантна;
  • Доказан предишен опит на подобна позиция 3+ години;
  • Отлични компютърни умения;
  • Отлични организационни и комуникационни умения;
  • Добро ниво на владеене на Английски език би се считало за предимство.

Компанията предлага:

  • Възможност да заемете ключова роля във водеща компания;
  • Конкурентно заплащане и годишна бонусна система, обвързана с постигнатите резултати;
  • Социален пакет с включени ваучери за храна, медицинска застраховка, бонуси за лични празници и поводи;
  • Служебен автомобил;
  • Пакет за релокиране, при необходимост.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

Управител на хранителен магазин

Стара Загора
3/4/2024

Digital Marketing Manager

България
1/3/2024

Head of R&D - Hygiene products

Our partner is one of the biggest FMCG companies operating in the categories of Home and Personal care, Tissue and Food and one of the top producers in their industry worldwide.

София
21/2/2024