Медицински коордитанор

Пловдив
Сектор
Здравеопазване
Административни и офис дейности
Ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Аделина Атанасова
Младши конуслтант по подбор

Ниво
Специалист

Основни задължения:

  • Мониторинг на процеси, свързани с активно съдействие на пациенти с ортопедични заболявания;
  • Изискване и подбиране на оферти за отпускане на средства за изготвяне на изкуствени функционалноподобни части;
  • Създаване и поддържане на активни контакти с лекари специалисти;
  • Работа с държавни и частни институции и учреждения;
  • Извършване на посредничеството между страните в процеса;
  • Поемане ролята на контактно лице за пациента с цел информирането му за процеса и оказване на съдействие при необходимост;
  • Координиране на документите по целия процес и тяхната обработка и съхранение.

Компанията предлага:

  • Дългосрочна заетост в стабилна компания;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Работа в екип от професионалисти;
  • Приятелска работна атмосфера;
  • Служебен автомобил;
  • Сигурност и прозрачност в трудовите отношения.

Изисквания:

  • Завършено висше или полувисше образование /не е задължително да е от медицинската сфера/;
  • Готовност за активна и динамична работа, свързана с пътуване;
  • Много добри комуникативни умения;
  • Работен подход, базиран на тактичност, търпение и проактивност;
  • Опит с документооборот.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024