Крупие с Английски език

Сектор
Online Gaming
Ниво
Начално ниво
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Анна Христова
Key Account Management Excellence

В момента за тях търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

Основни отговорности:

  • Управлява масите за игра, като например на зарове, рулетка, различни игри на карти, следи дали се изпълняват правилата.
  • Обменя парите на участниците в чипове за игра и събира загубените залози.
  • Изчислява и изплаща спечелените суми.

Компанията предлага:

  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна/транспорт;
  • Процентно осигурена карта за спорт;
  • Гъвкаво работно време;
  • Локация на комуникативно място;
  • Страхотна атмосфера с професионален екип;
  • Възможност за кариерно развитие.

Основни изисквания:

  • Работно ниво на владеене на Английски език(B2-C1);
  • Предишен опит не е задължителен, но ще се счита за предимство;
  • Диплома за завършено средно образование.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Младши специалист - чат и имейл запитвания с френски (Хибрид)

Отлична възможност за хора, търсещи сигурна работа в продуктова компания, с международна признатост и опции за кариерно израстване.

София
26/4/2024

Чат и имейл специалист с английски език

Продуктова компания с сферата на финансовите услуги търси ново попълнение за своя амбициозен, млад и перспективен екип.

София
26/4/2024

Административен асистент - Митнически отдел

Нашият клиент е световен лидер в логистичната индустрия. Компанията предлага несравними по качество решения за различни видове транспорт - морски, въздушен, железопътен и сухопътен. ‍

София
22/4/2024