Консултант бизнес услуги с немски (Дистанционна работа)

Сектор
Аутсорсинг
Ниво
Начално ниво
Специалист
Език
Немски
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Дистанционно
Вашият консултант
Кристина Христова
Onboarding & Optimization Team Lead BPO

Сектор
Аутсорсинг
Специалист
Език
Немски

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията.

В момента за тях търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

Консултант бизнес услуги с немски (Дистанционна работа)​

Основни отговорности:

• Комуникация с клиенти по повод техните поръчки на НЕМСКИ по телефон и имейл;

• Въвеждане и обработване на поръчки на клиенти в системата на компанията;

• Проследяване и актуализиране на клиентските поръчки.

Компанията предлага:

• Допълнително здравно осигуряване;

• Ваучери за храна;

• Страхотна атмосфера с професионален екип;

• Възможност за кариерно развитие.

Основни изисквания:

• Отлично ниво на владеене на немски език, писмено и говоримо;

• Аналитичен и логически начин на мислене;

• Предишен опит не е задължителен, но ще се счита за предимство;

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Административен асистент - Митнически отдел

Нашият клиент е световен лидер в логистичната индустрия. Компанията предлага несравними по качество решения за различни видове транспорт - морски, въздушен, железопътен и сухопътен. ‍

София
22/4/2024

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024

Junior Customer Support Representative with Finnish & English

Our partner is a fast-growing operational service company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, and Risk.

София
19/4/2024