Инженер по производствени процеси и индустриализация

Стара Загора
Хасково
Сектор
Инженери
Изследователска и развойна дейност
Производство
Производствен сектор
Ниво
Специалист
Старши специалист
Мениджър
Английски
Немски
No items found.
Заплата
Вашият консултант
Аделина Янева
Старши консултант по подбор

Сектор
Инженери
Ниво
Специалист
Мениджър
Английски
Немски

HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш доверен клиент специализирана производствена компания на метални елементи и формоване на метал, търсим мотивиран професионалист на позиция:

Отговорности:

  • Разработва, конфигурира и оптимизира производствени процеси;
  • Оценява и измерва процесите, анализира данни;
  • Проектира, тества и надгражда системи и процеси;
  • Развива най-добри практики и иновативни решения;
  • Извършва симулации на процеси и оценка на риска;
  • Предоставя документация и инструкции за процесите;
  • Извършва калкулации по работния план за нови проекти.

Предложение на компанията:

  • Възможност за развитие на производствени процеси;
  • Участие в нови проекти и разработване на иновации;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Работа в международна компания;
  • Индивидуален пакет за релокация;
  • Предизвикателна позиция с възможност за растеж;
  • Въвеждащо обучение в България и чужбина.

Необходими познания:

  • Инженерно образование;
  • Опит в производствено предприятие;
  • Умения с CAD или AutoCad;
  • Опит с ERP системи;
  • Английски език (предимство - немски);
  • Доказан професионален опит в инженерни процеси.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024