Главен счетоводител

Сектор
Административни и офис дейности
No items found.
Заплата
Вашият консултант
Мартин Саров
Координатор проекти

За наш доверен партньор, търсим да назначим отговорна личност с дългогодишен опит на позиция:

Задължения:

• Организира и контролира цялостната счетоводната дейност във фирмата;

• Представлява компанията пред различни институции и организации;

• Отговоря за изготвянето на месечните и годишните финансови-счетоводни отчети

• Представлява организацията пред различни институции и организации/НАП, НОИ, НСИ, банки и други държавни организации/;

• Изготвя справки и отчети, изисквани от ръководството;

• Прилага действащото законодателство и добрите финансови-счетоводни практики в работата си.

Предложението:

• Атрактивно нетно стартово възнаграждение от 3500 лв. – 4200 лв. (в зависимост от опита на кандидата и увеличение на договореното първоначално възнаграждение след изтичане на изпитателния срок);

• Бонус 200 лв. ваучери за храна;

• Петдневна работна седмица – от понеделник до петък;

• Модерно оборудвано работно място и комфортен офис на комуникативно място в кв. Дружба;

• Коректни взаимоотношения в утвърдена компания.

Изисквания:

• Дългогодишен опит на счетоводна позиция – 5 години;

• Висше образование „Счетоводство и контрол“ или друга финансова;

• Отлично познаване на  счетоводното и данъчното законодателство;

• Професионален опит със счетоводен софтуер;

• Много добри компютърни умения за работа с МS office;

• Организираност, самостоятелност и желание за работа.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.