Експерт Търговия - Бърооборотни стоки

Сектор
Бързооборотна търговия
Продажби
Ниво
Специалист
Старши специалист
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария-Луиза Ханджийска
Старши консултант подбор на персонал

Продажби
Ниво
Специалист

Нашият партньор е чуждестранна компания с установено име и лидер в търговията с бързооборотни стоки. Тяхната основа мисия е удовлетвореността на клиента, което води и до техния устойчив растеж.

Разширявайки мащаба си на територията на България, те търсят професионалист, който да допринесе към успеха на компанията. Ако припознаваш себе си в описаното по-долу, имаш възможността да се присъединиш към професионалното им семейство на позиция:

Експерт Търговия – бързооборотни стоки

Основни отговорности и задължения:

  • Осигурява и управлява асортимент от хранителни продукти в поверената му категория;
  • Проучва пазара, анализира и идентифицира потенциални доставчици/продукти;
  • Поддържа контакт с български и чуждестранни доставчици с цел договаряне на работни условия;
  • Участва в процеса по ценообразуване и оптимизиране на разходите;
  • Генерира стратегии за снабдяване и договаряне на нови и промоционални артикули;
  • Подпомага процеса по изготвяне на планови брошури (тематика, дизайн, набор от асортимент);
  • Сътрудничи с други отдели (Финанси, Логистика и Продажби) и подава необходимата документация за съответните сектори.

Компанията предлага:

  • Финансова независимост;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна;
  • Карта Мултиспорт;
  • Допълнителен ден отпуск за рожден ден;
  • Паричен бонус при сключване на брак;
  • Офис на централна локация;
  • Дългосрочна заетост и възможност за развитие в бързоразвиваща се компания;
  • Въвеждащо обучение.

Изисквания към кандидатите:

  • 3 години опит на сходна позиция в бързооборотния сектор;
  • Предходен опит в управление на асортимент от млечни и замразени продукти ще се счита за предимство;
  • Завършено висше икономическо образование;
  • Владеене на английски език – ниво В2;
  • Умения за работа с Excel;
  • Свидетелство за управление на МПС;
  • Добри комуникационни умения и водене на преговори.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024