Диспонент (Международен Транспорт)

Сектор
Логистика и спедиция
Ниво
Начално ниво
Специалист
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Ренета Богомилова
Младши консултант по подбор на персонал

Специалист

В момента търсим отговорен и мотивиран да се развива в сферата кандидат, който да се присъедини към екипа им на позиция:

Вашите отговорности ще включват:

  • Планира, организира и контролира работата на международни шофьори, изпълняващи курсове на територията на различни държави в Европа;
  • Проследява и управлява цялостния транспортен процес, като следи за неточности и съдейства за тяхното навременно отстраняване;
  • Анализира ежедневната информация относно местонахождението на служителите, както и наличните товари в системата на фирмата;
  • Изготвя ежедневни и седмични графици за работа на водачите и организира тяхното изпълнение.

В замяна компанията ще Ви предложи:

  • Отлично стартово възнаграждение над пазарните нива;
  • Допълнителни ежемесечни бонуси - свързани с индивидуалното представяне на служителя;
  • Стандартно работно време - Понеделник до Петък от офис;
  • Допълнителен социален пакет;
  • Възможност за работа в утвърдена компания;
  • Модерен офис, комбиниращ отлично зони за работа и почивка;
  • Възможност за професионално развитие и преминаване на обучения;
  • Работа в установена международна компания в сферата на логистиката.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Предходен опит на такава позиция от 1 до 3 години е задължителен;
  • Отлично владеене на MS Office и работа със специализиран софтуер;
  • Много добри комуникативни умения;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Владеене на английски език на отлично ниво, за свободна комуникация с партньори на фирмата в Европа.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай сега!

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024