Административен асистент

Сектор
Административни и офис дейности
Ниво
Специалист
Постоянна работа
Заплата
Вашият консултант
Екатерина Кокушкина
Executive Search консултант

Ниво
Специалист

Наш клиент е организация с нестопанска цел, чиято мисия е организиране на социални програми и кампании за хранително подпомагане на хора в нужда. Организацията активно партнира съвместно с водещи компании в хранителната индустрия. Търсим самоинициативен и енергичен човек, който да се присъедини към екипа им на позиция:

Основни задължения:

  • Осигурява компетентно административно и техническо съдействие на Изпълнителния директор за изпълнение на всички програмни и административни дейности на Организацията;
  • Подготвя договори, обработва фактури, касови документи и други;
  • Отговаря за поддържането на база данни, свързана с партньорите, доброволците и стажантите на Организацията;
  • Съдейства за организирането на събития и кампании, съхранява и класира снимки и медийни материали за тяхното провеждане;
  • Подпомага Организацията в изготвяне и осъществяване на маркетингови дейности.

Изисквания за заемане на позицията:

  • Висше образование;
  • Предишен опит на сходна позиция;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Организационни умения;
  • Владеене на Английски език ще се счита за предимство.

Организацията предлага:

  • Възможност да станете част от организация, която е ангажирана със социално отговорна кауза;
  • Работа в офис на централна локация;
  • Мотивиращо заплащане;
  • Въвеждащо обучение.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024

Спедитори - сухопътен транспорт за Пловдив и София

Наш партньор е развиваща се компания, оперираща в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага различни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.

Пловдив
18/4/2024

Координатор клиентски запитвания САМО с Немски език - гр. Варна

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, развил множество успешни проекти, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция:Координатор клиентски запитвания с Немски език - гр. Варна

Варна
18/4/2024