Застрахователен експерт

Сектор
Застраховане
Административен сектор
Административни и офис дейности
Ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария-Луиза Ханджийска
Старши консултант подбор на персонал

Ниво
Специалист

Наш партньор е водещ доставчик на решения за управление на риска, застрахователно посредничество и услуги, свързани с човешкия капитал. Компанията е с богата 20-годишна история и понастоящем разполага с над 500 корпоративни клиента.

Компанията желае да разшири професионалното си семейство с още един член в ролята на:

Основни отговорности и задължения:

  • Активно комуникира със застрахователни компании и корпоративни клиенти;
  • Презентира и консултира клиенти за продуктовото портфолио, води преговори и изготвя решения спрямо нуждите им;
  • Организира процеса по проучване и анализ на определени видове застраховки;
  • Участва в изготвянето на ценови оферти и договори;
  • Отговаря за поддържането на дългосрочни бизнес отношения с настоящи партньори.

  • Възможност за работа в успешна компания с утвърдени позиции на пазара;
  • Финансово и професионално удовлетворение;
  • Бонусна система, обвързана с резултатите;
  • ДЗО, ваучери за храна, карта Спорт;
  • Офис на мобилна локация;
  • Стандартно работно време – Понеделник/Петък;
  • Въвеждащо фирмено обучение;
  • Сплотен екип от млади, позитивни и приятелски настроени професионалисти с призната експертиза.

Профил на успешния кандидат:

  • Висше икономическо образование;
  • Поне 2 години опит в сферата на застраховането;
  • Предходен опит на търговска позиция ще се счита за предимство;
  • Английски език – ниво В2;
  • Комуникационни умения и опит във воденето на преговори;
  • Новаторство и проактивност в изпълнението на поетите ангажименти.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024