Заместник Управител на Винарска изба

Благоевград
Сектор
Cелско стопанство
Мениджмънт и Бизнес развитие
Ниво
Мениджър
Език
Български
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Елица Миленова
Старши Консултант "Подбор на персонал"

Ниво
Мениджър
Език
Български

Нашият клиент е българска винарна, известна с богата история, дългогодишни традиции и висококачествено производство. Те в момента търсят новия член на тяхното професионално семейство в ролята на:

Заместник Управител на винарска изба.

Отговорности и задължения:

  • Съдействие на Управителя на Винарната в цялостното ръководство и координация на всички дейности във Винарната;
  • Участва в координирането на работата на екипите по лозарство, производство на вино, търговия и туризъм;
  • Взаимодейства с доставчици, представители на други фирми и партньори;
  • Завежда и съхраненява документация;
  • Участва в организирането и контролирането на текущи покупки, доставки и продажби на Винарната;
  • Заедно с Управителя следи цялата финансова отчетност и своевременното отчитане пред счетоводството;
  • Организира и координира текущи ремонти и реконструкции на винарната и околното пространсво посредством екипът на винарната или външни изпълнители;
  • Съвместно с главния технолог, осъществява организационния процес, свързан с поддръжката и ремонта на машините и оборудването за производството.

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Трудов договор с пълни осигуровки;
  • Подсигурен апартамент в Сандански;
  • Покриване на транспортни разходи, при необходимост;
  • Сигурност и дългосрочност в трудовите взаимоотношения;
  • Екип от интересни, вдъхновяващи и подкрепящи колеги.

Изисквания:

  • Поне 5 г. управленски опит в подобно предприятие - производство, стопанство, хотел;
  • Висше образование или средно специално образование;
  • Изучаване на закони и нормативни документи, отнасящи се към дейността на предприятието;
  • Владеенето на Английски, Руски или друг език е предимство;
  • Високи организационни и ръководни умения;
  • Способност за приоритизиране на работните ангажименти и делегиране на задачи;
  • Валидна шофьорска книжка.

Кандидатствайте сега, като ни изпратите вашето CV. Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Подобни позиции

Управител на хранителен магазин

Стара Загора
3/4/2024

Мениджър Автотранспорт

Наш клиент е водеща компания, лидер в своя сектор. За техния екип търсим професионалист, който да се присъедини за ролятаМениджър Автотранспорт

Русе
14/3/2024

Digital Marketing Manager

България
1/3/2024