ТРЗ Експерт

Сектор
Човешки ресурси
Административен сектор
Финанси и счетоводство
Ниво
Специалист
Старши мениджър
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Цветелина Стефанова
Ръководител на екип "Постоянна заетост"

Ниво
Специалист

Нашият партньор е световен лидер в логистичната индустрия с над 50 години опит в международнитедоставки. Фирмата предлага несравнимо качествени логистични решения и различнивидове транспорт.

Във връзка разширяването на екипа им Човешки ресурси търсим утвърден професионалист, който да заеме позицията:

ТРЗ Експерт

Основни задължения и отговорности:

  • Поддържа трудовата документация на служителите на компанията в системата заУправление на човешките ресурси;
  • Подготвя и регистрира в съответните инстанции документи, свързани с възникването, промяната или прекратяването на трудовитеправоотношения между компанията и служителите;
  • Изготвя документи, справки, отчети и друга статистическаинформация според корпоративните стандарти или изисквани от държавниинституции, други отдели или доставчици;
  • Отговаря за навременното и точно изготвяне на работните заплати наслужителите
  • Извършва дейности, свързани с разпределение и подготовка наплащания, обезщетения, данъци и удръжки от заплати ;
  • Извършва проверка и начисления на различни компоненти назаплатата, като извънредни плащания, изплащане на премии, бонуси и други;
  • Следи и своевременно прилага разпоредбите на местнотозаконодателство и корпоративнитв практики и стандарти, касаещи процесите всферата ѝ на действие.

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Постоянен трудов договор с възможност за развитие в международна среда;
  • Ваучери за храна;
  • Богата програма за допълнителни социални придобивки и застраховки;
  • Възможност за работа в екип с утвърдени професионалисти;
  • Безплатно неограничено ползване на фитнес за служителите;
  • Карта за спорт на преференциални усполия;
  • Стандартно работно време и много добри условия на труд.

Изисквания:

  • Завършено висше икономическо образование;
  • Професионален опит на сходна позиция поне 4 години;
  • Добри познания и опит в областтана трудовото и осигурителното законодателство;
  • Отлични компютърни умения - WORD,EXCEL;
  • Добро владеене на английски език –B1;
  • Възможност за приоритизиране на задачите и спазване на срокове;
  • Проактивност и умения за работа в екип.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024