ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ /за нови пазари в Европа/

Пловдив
Сектор
Продажби
Ниво
Специалист
Старши специалист
Английски
Български
Румънски
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Катрин Спасова
Консултант по подбор

Сектор
Продажби
Ниво
Специалист
Английски
Български
Румънски

За наш доверен партньор, търсим да назначи енергична и мотивирана личност на позиция „Търговец за нови пазари в Европа“.

Разширявайки мащаба си, те търсят професионалист, който да допринесе към успеха на компанията. Ако припознаваш себе си в описаното по-долу, имаш възможността да се присъединиш къмпрофесионалното им семейство на позиция:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

Задължения:

• Участва в разработването на пазарни стратегии за Европа и проактивно търси нови клиенти;
• Разширява пазарното присъствие и продажбите на продуктовата група чрез регулярни посещения на панаири и среща с потенциални клиенти;
• Активно комуникира с настоящи и потенциални клиенти  – проактивно търси нови клиенти, осъществява контакт и води преговори;
• Създава и поддържа търговски отношения с клиентите и управлявате процеса на продажби.

Предложението:

• Конкурентно възнаграждение;
• Атрактивна бонус система;
• Петдневна работна седмица – от понеделник до петък;
• Модерно оборудвано работно място и комфортен офис в гр. Пловдив;
• Вътрешно-фирмени обучения;
• Възможност закариерно развитие в утвърдена компания.

Изисквания:

Отлично владеене на английски език – C1/C2;

• Предишен опит в областта на продажбите – минимум 2 години;
• Отлични комуникационни умения и водене на преговори;
• Опит в B2B продажбите;
• Добра компютърна грамотност – Excel и Microsoft office пакет;
• Динамичност, организираност и добри презентационни умения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

Подобни позиции

СПЕЦИАЛИСТ АНАЛИЗ И ЦЕНООБРАЗУВАНЕ

За наш партньор, доказала се и уважавана компания, лидер в търговията с индустриалните стоки, търсим да назначим мотивирани служители на позиция:

Пловдив
29/4/2024

Фармацевти - Магистър/Бакалавър

Наш партньор е независима аптека, която се гордее със сплотен екип от дългогодишни специалист във фармацевтичния сектор.

София
29/4/2024

Младши специалист - чат и имейл запитвания с френски (Хибрид)

Отлична възможност за хора, търсещи сигурна работа в продуктова компания, с международна признатост и опции за кариерно израстване.

София
26/4/2024