Търговски представител

Сектор
Продажби
Ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария-Луиза Ханджийска
Старши консултант подбор на персонал

Сектор
Продажби
Ниво
Специалист

Нашият партньор се гордее с над 50-годишна история и присъствие в 40+ страни по света. Благодарение на професионализма на експертите в екипа и натрупания опит, компанията се развива непрекъснато, като финансовите решения, които предлага следват последните тенденции в мобилните и картови разплащания.

Във връзка с разрастването на компанията, в момента търсим комбинативен кандидат, с мотивация за изява в търговската сфера да се присъедини към екипа им на позиция:

Задължения и отговорности:

  • Извършва проучвания на пазара и конкуренцията, набелязва потенциални клиенти и осъществява бизнес контакти с тях;
  • Презентира и консултира клиенти за продуктовото портфолио и изготвя решения спрямо нуждите;
  • Участва в изготвянето на ценови оферти, анекси и документация;
  • Отговаря за поддържането на дългосрочни бизнес отношения с настоящи партньори;
  • Предоставя информация относно свършената работа към прекия ръководител и води отчет в специализиран софтуер.

  • Възможност за работа в успешна компания с утвърдени позиции на пазара;
  • Твърдо възнаграждение + бонусна система, обвързана с постигнатите резултати;
  • Стандартно работно време – Понеделник/Петък;
  • Служебен автомобил, лаптоп и телефон;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна;
  • Въвеждащо обучение;
  • Възможност за професионално и личностно развитие;
  • Сигурност и стабилност в дългосрочен план;
  • Грижа и отношение към благополучието на служителите.

Профил на успешния кандидат:

  • Поне 1 година предходен опит на търговска позиция;
  • Свободно владеене на английски език – ниво В1-В2;
  • Активна шофьорска книжка – кат.В;
  • Комуникативни умения и опит във воденето на преговори;
  • Висока степен на организация, бързина и адаптация към нова среда.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024