Търговски мениджър-технолог - Химични съставки

Сектор
Изследователска и развойна дейност
Мениджмънт и Бизнес развитие
Продажби
Производство
Ниво
Старши специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Хибридно
Вашият консултант
Екатерина Кокушкина
Executive Search консултант

Продажби

За наш доверен партньор, водеща компания в търговията на съставки и суровини, търсим професионалист, който да се присъедини към екипа им на позиция

ТЪРГОВСКИ МЕНИДЖЪР-ТЕХНОЛОГ – ХИМИЧНИ СЪСТАВКИ

Отговорности:

  • Продажба на суровини за лаборатории и компании, произвеждащи хигиенни и почистващи материали;
  • Презентиране на продуктите на Компанията и предоставяне на техническа подкрепа при разработване на формули, включващи суровините и съставките на Компанията;
  • Изграждане на успешни партньорски контакти със съществуващи клиентите, както и откриване на потенциални нови клиенти;
  • Създаване и осъществяване на бизнес план за постигане на целите на Компанията;

  • Динамична и мотивираща работна среда, свързана с регулярни пътувания и срещи;
  • Работа в сплотен екип от професионалисти;
  • Атрактивно фиксирано месечно възнаграждение и бонусна схема;
  • Служебен автомобил;
  • Въвеждащо обучение

Изисквания за позицията:

  • Завършено образование в областта на Химия, Химично инженерство или близка специалност;
  • Търговски опит мин. 2 години;
  • Шофьорска книжка;
  • Отлични презентационни и комуникационни умения;
  • Добро владеене на Английски език;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

Счетоводител

Наш партньор e инвестиционна компания, финансова не банкова организация, която води началото си от Нидерландия и в момента развива активно първият си офис в гр. София.

София
25/7/2024

ТРЗ Специалист

Наш партньор е компания, която се развива непрекъснато, благодарение на професионализма на експертите в екипа и натрупания опит, като финансовите решения, които предлага следват последните тенденции в мобилните и картови разплащания.

София
26/6/2024

Експерт Човешки Ресурси - Администриране на персонал

Наш партньор е компания, която се развива непрекъснато, благодарение на професионализма на експертите в екипа и натрупания опит, като финансовите решения, които предлага следват последните тенденциии в мобилните и картови разплащания.

София
26/6/2024