Технолог (сладкарски изделия)

Пловдив
Сектор
Производство
Инженери
Мениджмънт и Бизнес развитие
Ниво
Мениджър
Специалист
Начално ниво
Английски
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Таня Грудева
Старши кансултант подбор на персонал

Инженери
Ниво
Мениджър
Специалист
Английски
Български

За наш партньор, утвърден като една от водещите компании в хранително-вкусовата индустрия, търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • координира правилното протичване на производствените процеси;
  • отговаря за планирането на различните видове производствени практики и следи за наличността на необходимите суровини и материали, необходими за производството им;
  • участва в дейности, свързани със стандартите НАССР, ISO и BRC;
  • попълва информация от оперативните документи в технологични дневници;
  • следи за спазването на вътрешния трудов ред и личната хигиена на работниците в производствените цехове.

Компанията предлага:

  • атрактивно възнаграждение с пълни осигуровки;
  • работа на редовна смяна от понеделник до петък;
  • отлични условия на труд в екип от професионалист;
  • осигурен транспорт до и от работно място;
  • постоянна заетост с възможност за развитие в утвърдена компания.

Изисквания:

  • завършено висше образование в сферата на храните – специалност “Техник-технолог по качеството на храни и напитки” ще се счита за предимство;
  • опит на подобна позиция – минимум 3 години;
  • владеене на аглийски език на добро ниво ще се счита за предимство;
  • комуникативни и лидерски умения;
  • организираност, отговорност, самостоятелност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Подобни позиции

Административен асистент - Митнически отдел

Нашият клиент е световен лидер в логистичната индустрия. Компанията предлага несравними по качество решения за различни видове транспорт - морски, въздушен, железопътен и сухопътен. ‍

София
22/4/2024

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024

Junior Customer Support Representative with Finnish & English

Our partner is a fast-growing operational service company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, and Risk.

София
19/4/2024