Старши счетоводител

Сектор
Административни и офис дейности
Бизнес, Консултантски услуги
Финанси и счетоводство
Ниво
Старши специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Екатерина Кокушкина
Executive Search консултант

Наш партньор е PKF Bulgaria, част от световна мрежа счетоводни фирми, която се позиционира в сферата си на 15 място в света по размер на приходите. Компанията развива дейност в България от 1995 г. насам и предлага висок стандарт на услугите си на международни клиенти от различни сектори с представителство в страната. Поради увеличаване на обема на работа, Компанията търси да присъедини към екипа си

Основни задължения:

  • Обработка на първични счетоводни документи - фактури, банкови извлечения, отчети за командировки и други;
  • Поддържане на счетоводен и данъчен амортизационен план;
  • Изготвяне на месечни, тримесечни и годишни управленски отчети;
  • Изготвяне на финансови отчети, статистически форми и данъчни декларации;
  • Съдействие и съвместна работа с външни одитори;
  • Връзка с институции (Национална агенция за приходите, Българска народна банка, Национален статистически институт и други) и с клиенти.

  • Възможност за работа в глобална организация с утвърдени политики и клиентска мрежа от международни компании;
  • Модерно работно място в самия център на града;
  • Стандартно работно време 9.00 – 17,30 часа;
  • Въвеждащо обучение;
  • Възможност за краткосрочна работа за офиси на PKF в други държави;
  • Застраховка „Живот“;
  • Мотивиращо заплащане.

Изисквания:

  • Доказан успешен опит в сферата на счетоводството - минимум 5 години;
  • Английски език – минимум ниво В2;
  • Завършено висше икономическо образование;
  • Познания по НСС и МСФО;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Внимание към детайла, умение за управление на времето и приоритизиране на задачите;

Кандидатствайте сега, като ни изпратите вашето CV. Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Счетоводител

Наш партньор e инвестиционна компания, финансова не банкова организация, която води началото си от Нидерландия и в момента развива активно първият си офис в гр. София.

София
25/7/2024

ТРЗ Специалист

Наш партньор е компания, която се развива непрекъснато, благодарение на професионализма на експертите в екипа и натрупания опит, като финансовите решения, които предлага следват последните тенденции в мобилните и картови разплащания.

София
26/6/2024

Експерт Човешки Ресурси - Администриране на персонал

Наш партньор е компания, която се развива непрекъснато, благодарение на професионализма на експертите в екипа и натрупания опит, като финансовите решения, които предлага следват последните тенденциии в мобилните и картови разплащания.

София
26/6/2024