Специалист продажби с немски език почасово (Дистанционна работа)

Сектор
Аутсорсинг и кол център
Ниво
Специалист
Език
Немски
Вид заетост
Непълно работно време
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Дистанционно
Вашият консултант
Кристина Христова
Onboarding & Optimization Team Lead BPO

Ниво
Специалист
Език
Немски

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията.В момента за тях търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

Основни отговорности:

  • Организиране и осъществяване на продажби на услугите на компанията;
  • Проследяване и актуализиране на клиентския статус;
  • Въвеждане и обработване на данни в системата на компанията.

Компанията предлага:

  • Ваучери за храна;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Платено обучение от първия ден;
  • Допълнителен платен годишен отпуск
  • Страхотна атмосфера с професионален екип;
  • Възможност за кариерно развитие.

Основни изисквания:

  • Отлично ниво на владеене на немски език писмено и говоримо;
  • Аналитичен и логически начин на мислене;
  • Предишен опит не е задължителен, но ще се счита за предимство;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024