Специалист продажби с немски език

Пловдив
Сектор
Производство
No items found.
Заплата
2300-2500
Вашият консултант
Вероника Перфанова
Младши консултант предварителен подбор на персонал

‍‍Основни отговорности:

  • Активно търсене и установяване на контакт с нови клиенти;
  • Управление на клиентския портфейл и поддръжка на взаимоотношенията със съществуващите клиенти;
  • Изготвяне на оферти, преговори за цени и условия на доставка;
  • Следене на пазарните тенденции и конкуренцията;
  • Подготовка на седмични и месечни доклади за продажбите.

Компанията предлага:‍

  • Конкурентно заплащане, базирано на постигнатите резултати;
  • Допълнителни бонуси за постигнати цели;
  • Възможности за професионално развитие и нарастване на кариерата;
  • Приятна работна обстановка в динамична и успешна компания;
  • Въвеждащо обучение;
  • Петдневна работна седмица-от 08.00 часа –до 17.00 часа.

Основни изисквания:

  • Отлично владеене на немски език (писмено и говоримо);
  • Предишен опит за работа с ERP система;
  • Предишен опит в продажбите, предпочитано в B2В сектора;
  • Добри комуникационни и преговорни умения;
  • Способност за работа в екип и поставяне на приоритети;
  • Добри организационни и време управленски умения.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени наинтервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.