Специалист по подбор на персонал

Пловдив
Сектор
Човешки ресурси
Административни и офис дейности
Ниво
Специалист
Начално ниво
Език
Български
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Теодора Йорданова
Ръководител на екип по подбор

Ниво
Специалист
Език
Български
No items found.

В момента разширяваме екипа си и търсим:

СПЕЦИАЛИСТ ПО ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ

Основни отговорности:

  • Цялостно управление на проекти по подбор на персонал за голямо разнообразие от позиции на различни нива;
  • Публикуване на обяви в различни източници;
  • Организиране на срещи с кандидати, водене на интервюта;
  • Проактивно търсене на кандидати;
  • Използване на иновативни канали за подбор;
  • Водене на комуникация и бизнес кореспонденция с клиенти;
  • Планиране и организиране на работния процес.

Ние предлагаме:

  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Бонусна система, обвързана с постигнатите резултати;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнително здравно осигуряване, карта за спорт и др.
  • Коректно и позитивно отношение;
  • Топ локация в центъра на града;
  • Възможности за професионално развитие и растеж.

Изисквания към кандидатите:

  • Висше образование;
  • Предходен опит би бил предимство;
  • Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Отговорност, мотивация за постигане на резултати, позитивна нагласа;
  • Умения за водене на бизнес комуникация;
  • Умения за работа в динамична среда.

Кандидатствайте сега, като изпратите своето актуално CV!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

Подобни позиции

Специалист Обработка на Документи с Немски език (B2 - C1)

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем работа търсим:Специалист Обработка на Документи с Немски език (B2 - C1)

София
2/5/2024

Оператор Въвеждане на Данни с Английски език

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем на работа търсим:‍Оператор Въвеждане на Данни с Английски език

София
2/5/2024

Технически сътрудник с Чешки / Словашки език

За наш клиент лидер в областта на логистичните решения, търсим да назначим мотивирани специалисти за позицията:‍Технически сътрудник с Чешки / Словашки език‍

София
2/5/2024