Специалист по ценообразуване и себестойност

Сектор
Производство
Административни и офис дейности
Финансови услуги
Ниво
Начално ниво
Пълно работно време
Заплата
1500-1600
Вашият консултант
Симеон Стойнов
Консултант подбор на персонал

Основни задължения:

  • Следи за точното изготвяне на себестойностите и подава актуализация на цени към търговския отдел;
  • Създава ценови оферти на нови продукти и оферти за търговски преговори с клиенти;
  • Изготвя справки и отчети, свързани с ценообразуването;
  • Води ежедневна комуникация с различи отдели на компанията.

Компанията предлага:

  • Трудов договор с пълни осигуровки;
  • Работа на редовна смяна от понеделник до петък;
  • Ваучери за храна;
  • Вътрешно-фирмени обучения;
  • Отлични условия за работа в екип от мотивирани професионалисти.

Изисквания:

  • Завършено висше икономическо образование;
  • Предишен опит на подобна позиция;
  • Компютърна грамотност на високо ниво (MS Office);
  • Владеене на Английски език на работно ниво;
  • Организираност, прецизност и добри комуникативни умения.

Подобни позиции

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024

Сервитьор/ка за А Ла Карт ресторант

София
25/7/2024